Форма входа

Категории раздела

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 22

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

БУДОВА ЗАСТІБКИ-БЛИСКАВКИ
Застібка-"блискавка" (англ.zipper) - це один із найфункціональніших елементів одягу. У швейному виробництві цей елемент використовується вже понад століття. Важко сьогодні уявити перехожого, який би не мав на собі хоча б одного замка.
Оскільки у легкій промисловості цей виріб використовується досить часто, то й помилки його використання є доволі частими. Ми пропонуємо свою допомогу виробникам (особливо початківцям та малим і середнім підприємствам), консультуючи їх щодо правильності підбору того чи іншого елементу фурнітури у їхніх виробах. Сподіваємось, що наш досвід стане Вам у пригоді.


Замок-"блискавка" складається із трьох базових частин: стрічки (основи), зубців та бігунка. Основу тчуть та зафарбовують при виробництві. Переважно, основа більшості замків є полієстровою. Можливі також бавовняна, нейлонова, шовкова та велюрова основи. Найдешевшою у виробництві є полієстрова основа.

За типом зубців розрізняють наступні види замків-"блискавок": спіральні, металеві та пластикові (екструдовані або в народі "трактор"). Бігунок складається з двох елементів: слайдера (основи, що рухається по зубцям і власне їх з'єднує), а також брелока (декоративний елемент, що тягне слайдер по замку).

За функцією розрізняють також замки на: нероз'ємні (closed-end), роз'ємні (open-end), роз'ємні з двома бігунками (правосторонні і лівосторонні - movable right and left), нероз'ємні типу "О" та типу "Х". Особливо рідким видом замка є замок-петля (loop).
 
Категория: Мои статьи | Добавил: Natalya (20 Фев 2012)
Просмотров: 822 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: